Make your own free website on Tripod.com

                   

 

30.8. na Mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi Gigi CAC, resCACIB

23. a 24.8. proběhly v Jelenej Goře dvě bassetí výstavy, v sobotu Národní výstavu posuzovala Hana Ahrens, nedělní Klubovou výstavu Polského Bassetklubu posuzovala Carla Gerber. V sobotu i v neděli vyhrál Jonáš třídu otevřenou a získla 2 x CWC, Bessinka s Bibi byly na obou výstavách V3. Na klubové výstavě v soutěži chovatelských skupin získala Prdlavka skvělé 2.místo a v soutěži odchovů po fenách potomci Goldie – Nhabira Bohemia – 4.místo.
Děkuji moc Boženě, Lence, Míše a 3 Prdlavkám za skvělou reprezentaci!

 

19.7. Na Národní výstavě v Mladé Boleslavi u J.Dostála Gigi CAC, Národní vítěz. S Lenkou opět vypadala skvěle…
 

 

27.6. jsme s Míšou vyrazily do Belgie, kde jsme se zastavili u Nathalie v ch.st. Nhabira a pak jsme pokračovali na 2 výstavy v Holandsku.
V sobotu na Mezinárodní výstavě v Udenu u specialisty na plemeno B.Boshe byl Jonáš V1 a Gigi V1, resCACIB.
Na nedělní Výroční klubové výstavě Jonáš V1, Gigi dobrá. 103 přihlášených bassetů posuzovaly 2 rozhodčí ze Švédska, ani jedna bassety nechová. Dobrou dokonce dostala i BOB fena z předchozího dne.


 photo by Jacqueline

15.6. Oslavil Jiřík už 3.narozeniny. Stále drandí na motorce kterou dostal k prvním narozkám, i když má kolo. Je totiž líný šlapat.

Sedící na fotu na zmíněné motorce je Jiřík v japonském tradičním oděvu JI N BE I, který mu jako dárek k narození poslala Kazumi Inoue, majitelka Amose Komeniuse. Ten je v Japonsku otcem několika šampionů.

Pokud se zadaří, bude ho v příštím roce následovat další Prdlavka , aby rozšířila smečku Festa.


 

Ve stejný den bodovala v polském městě Kalisz Bamba-Bibi, získala CWC, BOB, BOG3.

Splnila tím podmínky Polského šampionátu. Gratulace míří k Boženě a Januszovi!


 

24.5. 2008 na Mezinárodce v Litoměřicích jsme si o BOB zaběhaly s Lenkou.

U Ing.V.Dostála, dostala Gigi CAJC a díky jeho důkladné prohlídce zubů jsme zjistili, že Gigi je hodně velká rarita, má jeden pidi molár navíc, úplně vzadu na konci čelisti.
Dle Ing.Dostála se tento atavismus se vyskytuje u jednoho psa z 10.000 !!

Zpoza kruhu nám fandili Jiřík s babičkou. Na výstavě jsme byli až do půl páté a hezky jsme si výlet užili, nejen proto, že jsme viděli, jak si Bessinka v závěrečkách vyběhala resBOG a „véékou vázu“!

Víkend 17.-18.5. 2008 přál Prdlavkám! Jonáš v sobotu v Bratislavě CAC, v neděli CAC, res.CACIB.

Jonáš posuzován exotickým rozhodčím panem Teija Pedro Gonzales.


Bibi na národce v Jeleniej Gore CWC, BOB. Udělala tak radost nejen Boženě, ale hlavně páníčkovi Januszovi, který je na Bibol moc pyšný!

11.5. 2008 na Klubové výstavě Klubu honičů u L.Ubrové získal Jonáš CAC a velmi hezký posudek. Tak už „jen“ BZH a bude CHCZ....
Gigi V2.
 

2.května 2008 se Gigi ve věku 16-i měsíců (na den přesně) stala Šampionem Černé hory díky zisku dvou CAC 1.5. a 2.5., den poté 3.5. vybojovala v Chorvatském Zadaru svůj první CACIB, když porazila 3 feny z otevření třídy - rozhodčí Ivana Bakala (HR), následující den získala ve stejné konkurenci res.CACIB.
Těchto úspěchů mohla dosáhnout jen díky laskavosti Šárky Bajerové – ch.st. of Bajer, která Gigi přibalila k výpravě caníků, stafíků a bullmastifů.
Díky patří také „tetě“ Andree, která Gigi na všech čtyřech výstavách předváděla a vzorně se o ni starala!
 

13.4.2008 byl spuštěn nový bassetí web Jonáše a Kuby Přenosilových. Mrkněte: www.bassets.cz
 

12.4.2008 na národce v Ostravě získala Gigi u Lenky Frnčové další CAJC. Na závěrečkách ji předvedla Martina Smetanová. Díky Martino!
 

30.3.2008 si Gigi odskočila s handlerkou na MVP do hlavního města Lucemburska, bylo přihlášeno 5400 psů, 30 bassetů u Raminé Kazlauskaite z Lotyšska.
Děkuji Martině Smetanové ze ochotné odvezení a handling Gigi!
 

22.3. 2008 na MVP Praha u V.Dvořákové dodělala Gigi Český Junior Šampionát a je zatím v ČR na výstavách stále neporažena. Získala také Cruft´s 2009 kvalifikaci. O tu mi šlo především, jelikož jsem asi před 15-i lety prohlásila: "Na Cruft´s pojedu jedině vystavovat vlastního psa!" A před těmi lety to byla samozřejmě čirá utopie. Takže když se to Gigi teď podařilo a má záda se dají dokupy, vyrazíme příští rok v březnu do Birminghamu!
 


Další výsledky Prdlavka teamu:
Jonáš resCAC, Bessinka, pro mne zcela neočekávaně ale zaslouženě, CAC, CACIB, BOB z 21 přihlášených BH.
Leni udělaly jste mi OBROVSKOU RADOST, DÍKY MOC!!!
 

Gigin polobratr Favourite opět BOB, tentokráte v holandském Groningenu. Zajímavý byl pan rozhodčí. Myslím, že jste všichni poznali pana Štefíka.
 

Panička Bobinky (Bubu) poslala aktuální fotografie.

Jiřík učí jíst plyšáky Doldý (Goldie) a Dydy (Gigi)
 

9.2.2008 na Mezinárodce v Brně přihlášených 23 bassetů posuzoval Ing.Dostál. Gigi V1, CAJC a v záverečných soutěžích ve velké konkurenci obsadila 3.místo v soutěži o Nejhezčí mladou fenu. Jelikož já mám už měsíc zablokovanou páteř a bolesti (které jsem si zhoršila výstavou v Olomouci), Gigi do Brna vzala a vystavila ji Lenka Zitová. Lenka umístěním Gigi dokázala, že je bezkonkurenčně nejlepší handlerkou bassetů u nás. Kdo nesouhlasí, ať si zkusí s cizím psem dostat se na bednu v záverečkách... Díky moc Leni, jsi hvězda!
Jonáš V1 bez titulu, těžko říci proč, posudek má skvělý.
 

Pozdrav z Polska posílá Bibi, vpravo je její kámoška Gall.
 

Kaija si ve Finsku užívá nejen výstav, ale i sněhu a možnosti pochutnat si na sobovi. My tu nemáme ani sníh, ani soby. Ta se má! Spolu s ní hoduje Tirri.
 


Milá zpráva přišla z Finska. Kaija – Bohemia byla na Mezinárodní výstavě v Turku 27.1.
Třetí nejlepší fenou z asi 15-i fen u rozhodčího Christiana Jouanchicot z Francie.
Kaija je vlevo.
 

2008